Księga Jakości

Księga jakości – główny dokument w organizacji. W Księdze Jakości znajdziemy opis sposobu zarządzania organizacją. Co należy w niej zamieścić ? czego nie trzeba opisywać ? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedz w materiałach przygotowanych dla Ciebie.

Poza formatką Księgi Jakości, która znajduje się w poniższym linku otrzymasz także 45 minutowy instruktarz video, w którym szczegółowo opisuję jak wypełnić Księgę Jakości krok po kroku.

Pamiętaj, że nie jest to jedyna akceptowalna forma Księgi Jakości. Jest to tylko propozycja, która do tej pory zawsze sprawdzała się podczas auditów certyfikujących na zgodność z norma ISO 9001.

Jak wypełnić księgę jakości?

Powyżej znajduje się link do pobrania wersji edytowalnej dokumentu Księga Jakości, ściągnij ten dokument i zapisz na swoim dysku.

W video filmikach ponizej znajdziesz dokładne wytyczne dotyczące wypełnienia tego dokumenu. Filmiki zostały podzielnone na kilka części. Obejrzyj kolejno wszystkie filmiki, postepuj według wskazówek, a stworzysz własną Księgę Jakości.

Zapraszam do pracy !

Strona tytułowa

Jak zaprojektowac strone tytułową, tak żeby wyglądala ciekawie i byłą zgodna z wymaganiami normy.

Punkt 1 do 3

Dowiedz się jak opisać wstęp do swojej organizacji, tak, żeby w pełni przedstawić stan organizacji i nie przesadzić ze szczegółami,

Punkty 4 do 6

Wypełnienie Księgi Jakości zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2015 punkty 4 do 6. Tutaj szczegółowo omawiam jakie inforamcje należy zawrzeć w Księdze Jakości.

Punkty 7.1 do 8.4

Jak opisać wymagania punktów normy 7.1 do 8.4  dla Twojej firmy, dowiesz sie tego właśnie w tej lekcji.

Punkty 8.5 do 10

Ostatnia część Ksiegi Jakości gdzie omawiam jak opisać wskazane punkty normu oraz jak zaktualziaowac Spis treści.

Gotowe !

Jeżeli mimo wszystko masz pewne wątpliwości, co powinno znaleźc się w Ksiedze Jakości to napisz do nas.

mail: b.sosnowska@sosq.pl
mail: r.helwich@sosq.pl