fbpx

Nowy standard w ofercie – IFS Logistics

By 12 lipca, 2023 Blog No Comments

Cieszymy się ogromnie ogłaszając, że firma STQ rozpoczęła intensywne prace nad wdrożeniem systemu IFS Logistics. Jest to kolejnego standardu około żywnościowy. Jest to kolejny krok w naszej misji zapewnienia najwyższej jakości, bezpieczeństwa i zgodności usług logistycznych dla naszych cenionych klientów.

IFS Logistics, czyli International Featured Standards Logistics, to globalnie uznany standard specjalnie zaprojektowany dla firm logistycznych zajmujących się transportem, przechowywaniem i dystrybucją żywności i artykułów konsumpcyjnych. Jest to kompleksowy system, który umożliwia nam skoncentrowanie się na najważniejszych aspektach bezpieczeństwa żywnościowego i jakości w naszych działaniach.

Wdrożenie systemu IFS Logistics stanowi potwierdzenie zaangażowania w spełnianie najwyższych standardów branżowych. Dzięki systemowi zarządzania nasi klienci będą mogli skutecznie zarządzać ryzykiem, podnosić standardy higieny. Poza tym zapewnimy pewność kontroli temperatury transportowanych produktów oraz kompletną transparentność i śledzenie w naszym łańcuchu dostaw.

To ważny krok dla naszego klienta. System zarządzania pozwoli jeszcze bardziej wzmocnić zdolności do zapewniania bezpieczeństwa, jakości i zgodności z przepisami w każdym aspekcie naszej działalności logistycznej. Firma będzie w stanie szybko identyfikować ewentualne obszary wymagające doskonalenia i wprowadzać odpowiednie ulepszenia w swoich procesach.

Pragniemy podkreślić, że naszym celem jest nie tylko spełnienie wymogów systemu IFS Logistics, ale również przekraczanie oczekiwań naszych klientów. Dążymy do tego, aby nasz klient był postrzegany jako niezawodny partner, który dba o bezpieczeństwo i jakość w całym łańcuchu dostaw żywnościowych.

Będziemy Was na bieżąco informować o postępach naszego projektu wdrożenia systemu IFS Logistics. Jesteśmy przekonani, że nasze wysiłki i zaangażowanie przyniosą znaczące korzyści.  zarówno dla naszego klienta, jak i dla całego łańcucha dostaw.

Razem tworzymy solidne fundamenty dla przyszłości, oparte na bezpieczeństwie, jakości i nieustannym doskonaleniu. Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie naszą firmę. Zapewniamy, że będziemy kontynuować nasze wysiłki w celu dostarczania Wam usług najwyższej jakości.

IFS Logistics