fbpx

Dotacje z ZUS – Konkurs 2022.01

By 7 marca, 2022 Blog No Comments

Obsługa wniosków o dofinansowanie z ZUS

Jeżeli  szukasz dofinansowań na poprawę stanu BHP w Twojej firmie, to najwyższy czas, aby rozpocząć przygotowania do naboru wniosków na Konkurs 2022.01. Zeszłoroczny nabór zaskoczyła Nas wczesnym terminem składania wniosków, dlatego w tym roku zaczynamy działać już teraz!

Obecnie na stronie ZUS nie ogłoszono jeszcze Konkursu na rok 2022, nie ma jeszcze regulaminu konkursu, ani aktualnego katalogu inwestycyjnego. Z doświadczenia jednak wiem, że inwestycje z roku na rok są bardzo podobne. Warto już teraz rozpocząć przygotowania do naboru ponieważ moment w którym dokumenty zostaną udostępnione zazwyczaj trwa tydzień lub dwa. To za mało czasu, aby dobrze przygotować się do złożenia wniosku.

Od czego zacząć?

  1. Przejrzyj katalog działań inwestycyjnych (Konkurs 2021.01) – katalog może się zmienić po ogłoszeniu Konkursu.
  2. Wybierz odpowiednie inwestycje, które poprawią stan BHP na stanowiskach pracy.
  3. Sprawdź jakie dokumenty są niezbędne do wnioskowania o dotacje (np. pomiary środowiska pracy)
  4. Zbierz oferty od dostawców.

Oczywiście dopilnowanie wszelkich formalności dotyczących dotacji to nasza specjalność 😉 dlatego jeśli chcesz mieć pewność, że dokumenty zostaną przygotowane zgodnie z regulaminem konkursu to zapraszam do kontaktu. Oferta obsługi wniosków znajdziesz w linku poniżej.

Oferta obsługi wniosków

Działamy na rynku dofinansowań już od 2015 roku! Mamy kilkadziesiąt pozytywnie zakończonych projektów dotacyjnych. Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz!

Więcej informacji na temat dofinansowań w linku poniżej

Dotacje z ZUS