fbpx

Auditor wewnętrzny

Czy wdrażać ISO 9001?

By | Auditor wewnętrzny, Blog | No Comments

W obecnej sytuacji rynkowej, braku stabilności i czasami trudnych decyzji o dalszych działaniach przedsiębiorca może zadawać sobie pytanie:

Czy jest sens wdrażać ISO 9001?

Czasami decyzja dotycząca wdrożenia systemu zarządzania jakością w firmie podjęta zostaje pod naciskiem wymagań klienta. Właściciel firmy zanim podejmie decyzje musi rozwiać wątpliwości i odpowiedzieć sobie na pytania:

„Czym jest ISO 9001? Co należy zrobić, żeby dostać certyfikat? Jakie płyną z tego korzyści”

Read More

Szkolenie auditor wewnętrzny ISO 9001:2015

By | Auditor wewnętrzny, Blog | No Comments

Zapraszam na szkolenie na audytora wewnętrznego !!!

– dużo praktycznej wiedzy, bo mam kilkuletnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym 👩‍🔧

– aktywne wchłanianie wiedzy, bo w programie szkolenia jest wiele ćwiczeń praktycznych 👩‍🔬

– małe grupy szkoleniowe, żeby mieć możliwość omówienia każdego pytania uczestnika i wymienić się wiedzą 👬

– pyszny posiłek podczas szkolenia, żeby mieć siłę i chęci do nauki 🍵☕

– Certyfikat audytora wewnętrznego wg ISO 9001:2015, po pozytywnie zdanym egzaminie, bo podnoszenie kompetencji to ważna sprawa 📃

Szkolenie we Wrocławiu w dniach 7-8 kwietnia 2022 !!
Zaczynamy o 8 rano 🙂

Więcej szczegółów poniżej:

https://www.sosq.pl/oferta/szkolenie-na-audytora-wewnetrznego-iso9001/ 

Kurs na auditora i księga jakości online

By | Auditor wewnętrzny, Blog | No Comments
Kurs na auditora i księga jakości online
Kurs na auditora i księga jakości online

Kurs na auditora i księga jakości online

Przypominamy o możliwości zakupienia Księgi Jakości i kursu na Auditora wewnętrznego online!

Mimo, że dużo obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa zostało zniesionych wciąż nie funkcjonujemy w warunkach pełnej “normalności”. Aby dobrze wykorzystać ten czas proponujemy skorzystanie z naszej oferty produktów online.

Księga Jakości została opracowana tak aby mogła zostać dopasowana do każdego rodzaju działalności. Dzięki uniwersalnej formie możliwe jest dostosowanie dokumentu do Państwa firmy. Księga Jakości jest nieodzownym elementem każdej organizacji. Opisuje ona sposób zarządzania naszą organizacją. W dokumencie wyjaśniamy co należy zamieścić w księdze oraz czego unikać. Kupując produkt otrzymujecie Państwo formatkę Księgi Jakości oraz 45 – minutowy instruktaż video, w którym opisujemy jak ją wypełnić. Oferowana przez nas Księga Jakości sprawdza się podczas auditów certyfikujących na zgodność z normą ISO 9001.

Więcej informacji tutaj:

Księga Jakości 

Drugą pozycją w naszym sklepie jest kurs na auditora wewnętrznego wg ISO 9001;2015. Jeszcze niedawno przeprowadzaliśmy go jedynie stacjonarnie. W odpowiedzi na oczekiwania klientów proponujemy również wersję online! Kurs dostosowany jest do osób, które nie mają doświadczenia w zakresie zarządzania jakością. Został opracowany przez doświadczonego auditora wewnętrznego, w związku z tym szczególny nacisk kładziony jest na praktyczne podejście do auditowania. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu, uzyskasz certyfikat auditora wewnętrznego wg ISO 9001 online. Dzięki temu łatwiej będzie Ci znaleźć lub zmienić pracę. Możesz również rozpocząć działania w gronie auditorów w firmie, w której pracujesz!

Więcej informacji:

Kurs na auditora

Zachęcamy do rozwoju i obserwowania sklepu, ponieważ już wkrótce pojawią się kolejne produkty!

Auditor wewnętrzny – kurs online

By | Auditor wewnętrzny, Blog | No Comments

Auditor wewnętrzny - kurs online

Auditor wewnętrzny – kurs online

Przypominamy o możliwości przejścia kurs na auditora wewnętrznego ONLINE! 

W obecnych, trudnych czasach jest to świetne rozwiązanie aby bez wychodzenia z domu podnieść swoje kompetencje. Z nami jest to możliwe!

Auditor wewnętrzny – kurs online składa się z 3 części: 

Moduł 1 Teoria, definicje i podstawowe pojęcia w zarządzaniu jakością. Jest to moduł wprowadzający w zagadnienia auditów wewnętrznych, a także wstęp do omówienia wymagań normy ISO 9001.
Moduł 2 Część szkolenia, w której omówione zostały wymagania normy ISO 9001 w odniesieniu do prowadzonia auditów wewnętrznych. W tej części zawarte są podpowiedzi, jakie pytania zadawać podczas auditów wewnętrznych, co jest wymagane przez normę ISO 9001.
Moduł 3  W ostatnim module przedstawiona jest praktyczna wiedza niezbędna do prowadzenia auditów. Tutaj znajdują się informacje na temat praktycznych rad dla początkującego auditora. Proste narzędzia ułatwiające pracę auditora wewnętrznego i mnóstwo przykładów z życia dotyczących auditowania.

Kurs przystosowany jest dla osób doświadczonych w  zarządzaniu jakością  jak i dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w tej tematyce. 

Kurs na auditora wewnętrznego umożliwia uzyskanie Certyfikatu auditora wewnętrznego wg ISO 9001.

Zapraszamy! 

https://www.sosq.pl/product/kurs-na-auditora-wewnetrznego-wg-iso-90012015/

ISO 9001:2015 Poznań

By | Auditor wewnętrzny, Blog | No Comments

ISO 9001 – szkolenie na auditora wewnętrznego

Zapraszamy wszystkich chętnych na organizowane przez nas szkolenie: auditor wewnętrzny  wg norm ISO 9001:2015. Szkolenie odbędzie się 5-6 marca w CoWalski Aleja Inspiracji, w Poznaniu. Nasze szkolenie jest świetną okazją do podniesienia swoich kompetencji zawodowych. Co więcej możliwe jest zdobycie certyfikatu, który z pewnością wzbogaci Wasze CV📖🥇. Każdemu uczestnikowi zapewniamy materiały dydaktyczne, przekąski, ciepłe napoje oraz wartościowy posiłek☕️🍛. O tym, że nie zmyślamy można się przekonać wchodząc w link.

Pod koniec szkolenia odbędzie się egzamin, który pozwoli na sprawdzenie zdobytej przez Was wiedzy📑. Nie należy się jednak tym martwić, ponieważ jesteśmy pewni, że przebiegnie on zupełnie bezproblemowo.
Intensywnemu przyswajaniu wiedzy towarzyszyć będzie przyjazna atmosfera, która na pewno pozytywnie wpłynie na Waszą naukę!😉

Czy warto?

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że audit wewnętrzny stanowi niezależną działalność o charakterze doradczym i weryfikującym, która ma za zadanie jeszcze bardziej udoskonalić i usprawnić działania operacyjne organizacji.

Po pierwsze: osoba przeszkolona i posiadająca certyfikat audytora wewnętrznego bada wybrane obszary Systemu Zarządzania Jakością. Składa się na to np. sprawdzanie, czy pracownicy postępują zgodnie z procedurami i instrukcjami stanowiskowymi oraz, czy prowadzą odpowiednie zapisy.

Po drugie: praca audytora wewnętrznego ISO 9001 daje doskonałe możliwości poszerzenia wiedzy na temat funkcjonowania innych działów w firmie, w której pracujesz. Dzięki szerszemu zapoznaniu się z działaniem firmy masz szanse na wprowadzenie usprawnień nie tylko we własnym zakresie pracy ale także u współpracowników. Dlatego certyfikat audytora wewnętrznego ISO 9001 podwyższy zarówno Twoje kwalifikacje zawodowe jak i usprawni działania całej twojej firmy. 

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj 

Zły termin? Nie szkodzi! Wybierz taki, który Ci pasuje:

Kalendarz szkoleń na auditora wewnętrznego ISO 9001

Zapraszamy i życzymy miłego dnia!

 

Kurs na auditora wewnętrznego ISO 9001 online

By | Auditor wewnętrzny, Blog | No Comments

Z ogromną przyjemnością oraz dumą chcemy ogłosić, że już niedługo ruszy sprzedaż naszego kursu online na auditora wewnętrznego według normy ISO 9001 📣 Dzięki internetowej formie sprzedaży po zakupieniu kursu bezterminowo będziecie mogli z niego skorzystać w wybranym przez Was miejscu i o każdej porze 🌍⏰ Nasze szkolenie składa się z 3 bloków tematycznych omówionych prostym i przystępnym językiem. Dzięki temu nawet osoby, które nie miały wcześniej do czynienia z zarządzaniem jakością będą mogły zrozumieć omówione przez doświadczonego trenera biznesu lekcje. Jest to świetny pomysł na rozwój samego siebie poprzez podniesienie swoich kompetencji zawodowych, ponieważ jak wynika ze słów wybitnego niemieckiego poety przełomu XVIII i XIX wieku Johanna Wolfganga von Goethe – „Kto nie idzie do przodu, ten się cofa” 🤓
Informacje na temat sprzedaży będą przez nas przekazywane na bieżąco dlatego wszystkich chętnych zapraszamy do śledzenia naszego facebook’owego profilu.

Oczywiście dla osób, które preferują spotkania bezpośrednie wciąż istnieje możliwość odbycia kursu w jednym z wybranych przez siebie terminów. Więcej szczegółów w zakładce: https://www.sosq.pl/oferta/szkolenie-audytor-wewnetrzny-szj-iso-90012015/

Miłego dnia ! 🤗

Szkolenie na Auditora wewnętrznego ISO 9001:2015

By | Auditor wewnętrzny, Blog | No Comments

Szkolenie na auditora wewnętrznego ISO 9001:2015

Szkolenie na auditora wewnętrznego ISO 9001:2015
 
Dzień dobry !!!🙋
 
Szkolenie na auditora wewnętrznego ISO 9001:2015 Zapraszamy na organizowane przez STQ szkolenie na auditora
wewnętrznego  ISO 9001:2015. Dzięki naszemu szkoleniu każdy uczestnik zdobędzie teoretyczną wiedzę na temat podstaw jakości i wymagań normy ISO 9001. W dodatku za sprawą licznych ćwiczeń oraz case study będzie mógł ją wykorzystać w praktyce🖋🎓. Z całą pewnością nie należy martwić się o materiały dydaktyczne, ponieważ wszystkim chętnym zapewniamy do nich dostęp 😊. W końcowej części szkolenia odbędzie się egzamin, po zdaniu którego
przejdziemy do uroczystego wręczenia certyfikatów 🥇🎉. Oczywiście wszystkim uczestnikom szkolenia (oprócz gwarancji podniesienia swoich kwalifikacji😉) zapewniamy przekąski🍪, nieograniczony dostęp do kawy☕️ oraz herbaty🍵, a także ciepły posiłek🍲 podnoszący poziom energii do nauki 💪. Nie zapominajmy również, że intensywnemu przyswajaniu wiedzy towarzyszyć będzie przyjazna atmosfera, która na pewno umili czas poświęcany na naukę 🤓
Szkolenie odbędzie się 6-7 lutego w CoWalski Aleja Inspiracji, w Poznaniu.
Harmonogram szkoleń📜 na rok 2020 jest już dostępny na naszej facebook’owej stronie oraz na stronie www.sosq.pl , wszystkich chętnych zapraszamy do wybrania dogodnego dla siebie terminu 😌.
Do zobaczenia ! 🤗